RNC50H1691BSBSL
MFR.Part #
RNC50H1691BSBSL
JLCPCB Part #
C1466774
Description
-65℃~+175℃ 1.69kΩ 100mW Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors