RNC50H1621BSRE5
MFR.Part #
RNC50H1621BSRE5
JLCPCB Part #
C3449171
Description
-65℃~+175℃ 1.62kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors