RNC50H15R2BSB14
MFR.Part #
RNC50H15R2BSB14
JLCPCB Part #
C3425592
Description
-65℃~+175℃ 100mW 15.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors