RNC50H1562DSRSL
MFR.Part #
RNC50H1562DSRSL
JLCPCB Part #
C3466942
Description
-65℃~+175℃ 100mW 15.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors