RNC50H1542BSBSL
MFR.Part #
RNC50H1542BSBSL
JLCPCB Part #
C3518331
Description
-65℃~+175℃ 100mW 15.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors