RNC50H1500DRB14
MFR.Part #
RNC50H1500DRB14
JLCPCB Part #
C1452805
Description
-65℃~+175℃ 100mW 150Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors