RNC50H1403FRBSL
MFR.Part #
RNC50H1403FRBSL
JLCPCB Part #
C1449591
Description
-65℃~+175℃ 100mW 140kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors