RNC50H1400DSRE8
MFR.Part #
RNC50H1400DSRE8
JLCPCB Part #
C3514224
Description
-65℃~+175℃ 100mW 140Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors