RNC50H1333FRBSL
MFR.Part #
RNC50H1333FRBSL
JLCPCB Part #
C1449477
Description
-65℃~+175℃ 100mW 133kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors