RNC50H1273BSRE5
MFR.Part #
RNC50H1273BSRE5
JLCPCB Part #
C3404115
Description
-65℃~+175℃ 100mW 127kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors