RNC50H1242FRRE5
MFR.Part #
RNC50H1242FRRE5
JLCPCB Part #
C3465086
Description
-65℃~+175℃ 100mW 12.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors