RNC50H1200FMB14
MFR.Part #
RNC50H1200FMB14
JLCPCB Part #
C1424196
Description
-65℃~+175℃ 100mW 120Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors