RNC50H1181FRRSL
MFR.Part #
RNC50H1181FRRSL
JLCPCB Part #
C1813335
Description
-65℃~+175℃ 1.18kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors