RNC50H1181FRRE8
MFR.Part #
RNC50H1181FRRE8
JLCPCB Part #
C3423397
Description
-65℃~+175℃ 1.18kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors