RNC50H1101FRBSL
MFR.Part #
RNC50H1101FRBSL
JLCPCB Part #
C1449492
Description
-65℃~+175℃ 1.1kΩ 100mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors