RNC50H1101BSB14
MFR.Part #
RNC50H1101BSB14
JLCPCB Part #
C1460709
Description
-65℃~+175℃ 1.1kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors