RNC50H1100BSBSL
MFR.Part #
RNC50H1100BSBSL
JLCPCB Part #
C1466693
Description
-65℃~+175℃ 100mW 110Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors