RNC50H1072BSRE731
MFR.Part #
RNC50H1072BSRE731
JLCPCB Part #
C3429649
Description
-65℃~+175℃ 10.7kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors