RNC50H1070BSB14
MFR.Part #
RNC50H1070BSB14
JLCPCB Part #
C1460604
Description
-65℃~+175℃ 100mW 107Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors