RNC50H1020FSRE631
MFR.Part #
RNC50H1020FSRE631
JLCPCB Part #
C3382121
Description
-65℃~+175℃ 100mW 102Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors