RNC50H1020FSR3831
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50H1020FSR3831
JLCPCB Part #
C3432138
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 102Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors