RNC50H1003BRRSL
MFR.Part #
RNC50H1003BRRSL
JLCPCB Part #
C1826000
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors