RNC50H1001FSRE8
MFR.Part #
RNC50H1001FSRE8
JLCPCB Part #
C3385432
Description
-65℃~+175℃ 100mW 1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors