RN70E9762FRSL
MFR.Part #
RN70E9762FRSL
JLCPCB Part #
C1810727
Description
-65℃~+175℃ 750mW 97.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors