RN70E8201BB14
MFR.Part #
RN70E8201BB14
JLCPCB Part #
C3411471
Description
-65℃~+175℃ 750mW 8.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors