RN70E3322FBSL
MFR.Part #
RN70E3322FBSL
JLCPCB Part #
C1435864
Description
-65℃~+175℃ 33.2kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors