RN70E2001FR36
MFR.Part #
RN70E2001FR36
JLCPCB Part #
C1803604
Description
-65℃~+175℃ 2kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors