RN70E1602BRSL
MFR.Part #
RN70E1602BRSL
JLCPCB Part #
C3472183
Description
-65℃~+175℃ 16kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors