RN70E1450BRSL
MFR.Part #
RN70E1450BRSL
JLCPCB Part #
C1817026
Description
-65℃~+175℃ 145Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors