RN70D8871FRE6
MFR.Part #
RN70D8871FRE6
JLCPCB Part #
C1798945
Description
-65℃~+175℃ 750mW 8.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors