RN70D7681FRSL
MFR.Part #
RN70D7681FRSL
JLCPCB Part #
C1806637
Description
-65℃~+175℃ 7.68kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors