RN70D7500FB14
MFR.Part #
RN70D7500FB14
JLCPCB Part #
C1413949
Description
-65℃~+175℃ 750mW 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors