RN70D39R2FRSL
MFR.Part #
RN70D39R2FRSL
JLCPCB Part #
C1806680
Description
-65℃~+175℃ 39.2Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors