RN70D3011FRSL
MFR.Part #
RN70D3011FRSL
JLCPCB Part #
C1806972
Description
-65℃~+175℃ 3.01kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors