RN70D2871FRSL
MFR.Part #
RN70D2871FRSL
JLCPCB Part #
C1806831
Description
-65℃~+175℃ 2.87kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors