RN70D2000FRSL
MFR.Part #
RN70D2000FRSL
JLCPCB Part #
C3375873
Description
-65℃~+175℃ 200Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors