RN70D1693FB14
MFR.Part #
RN70D1693FB14
JLCPCB Part #
C1415065
Description
-65℃~+175℃ 169kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors