RN70D15R0FBSL
MFR.Part #
RN70D15R0FBSL
JLCPCB Part #
C3381460
Description
-65℃~+175℃ 15Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors