RN70D1541FRE6
MFR.Part #
RN70D1541FRE6
JLCPCB Part #
C3537432
Description
-65℃~+175℃ 1.54kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors