RN70D1134FB14
MFR.Part #
RN70D1134FB14
JLCPCB Part #
C1433434
Description
-65℃~+175℃ 1.13MΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors