RN70C9090FRE6
MFR.Part #
RN70C9090FRE6
JLCPCB Part #
C1800525
Description
-65℃~+175℃ 750mW 909Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors