RN70C86R6FB14
MFR.Part #
RN70C86R6FB14
JLCPCB Part #
C3432460
Description
-65℃~+175℃ 750mW 86.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors