RN70C80R6BB14
MFR.Part #
RN70C80R6BB14
JLCPCB Part #
C1430290
Description
-65℃~+175℃ 750mW 80.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors