RN70C7871FBSL
MFR.Part #
RN70C7871FBSL
JLCPCB Part #
C3433001
Description
-65℃~+175℃ 7.87kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors