RN70C5620FBSL
MFR.Part #
RN70C5620FBSL
JLCPCB Part #
C1432551
Description
-65℃~+175℃ 562Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors