RN70C5363FR36
MFR.Part #
RN70C5363FR36
JLCPCB Part #
C1801444
Description
-65℃~+175℃ 536kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors