RN70C5113FRSL
MFR.Part #
RN70C5113FRSL
JLCPCB Part #
C1808793
Description
-65℃~+175℃ 511kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors