RN70C5110FB14
MFR.Part #
RN70C5110FB14
JLCPCB Part #
C3382624
Description
-65℃~+175℃ 511Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors