RN70C3923FBSL
MFR.Part #
RN70C3923FBSL
JLCPCB Part #
C3464301
Description
-65℃~+175℃ 392kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors