RN70C3322FRSL
MFR.Part #
RN70C3322FRSL
JLCPCB Part #
C1807754
Description
-65℃~+175℃ 33.2kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors